Výsledky EuroJackpot

Aktuální výsledky na konci stránky !!!

Sen o pohádkové výhře jistě podráždil myšlenky nejednoho člověka, který nemá peněz nazbyt. Jakékoliv loterie byly vždy lákavé, jelikož nikoho nediskriminují a nabízí rovné podmínky každému, kdo se rozhodne vsázet. Existují jen dva faktory, které rozhodují o výhře, štěstí a náhoda. To je pro mnoho lidí dostatečně velkým důvodem, aby si štěstí přinejmenším zkusili. Není přeci požadavkem vyhrát, jen těžko si lze představit, že někdo očekává výhru se stoprocentní jistotou. Jde zde o zábavu, o test osudu a také o pevné nervy při každé kontrole tažených čísel. Na této stránce máte k dispozici aktuální výsledky EuroJackpot. Můžete se téměř ihned dozvědět, zda se na Vás usmálo štěstí či ne.

Eurojackpot je zcela nesrovnatelnou soutěží, v porovnání se všemi ostatními. Když se pořádaly podobné projekty, tak vždy jen v rámci určité země a podle toho se také orientovaly samotné výhry, v případě Eurojackpotu jde však o mnohem více, zde si nekupují tikety lidé z jednoho státu, ale rovnou z 16 zemí. Ne vždy to začínalo takto, tato loterie se postupně rozrůstá a přidávají se k ní i další země, kde si lidé mohou vsadit. Společně s větším počtem lidí vzrostly běžné výhry na doslova pohádkové částky.

Kolik je možné vyhrát

Hlavní výhra zde může být v rozmezí 274 milionů – 2,45 miliardy korun. Jedná se o nepředstavitelné jmění, které se rovná majetku i těch nejmovitějších celebrit. Ačkoliv je šance na výhru malá, když se jí účastní 16 zemí, tak šance přeci jen je. Ve chvíli, když vsadíte tiket, tak v ten moment se začne ve vzduchu vznášet šance na výhru. Možná, že hned nevyhrajete, ale na někoho si přeci sednout musí. Šance se zvyšuje tím, že je k dispozici ještě dalších 11 cenových úrovní, které jsou v rozmezí od několika korun až do výše 25 milionů Kč. Každý, kdo vsadí, tak se podílí na výhře onoho šťastlivce, který vyhraje.

Pravidla loterie

O štěstí zde nerozhoduje žádný člověk, ale míčky v bubnu. Celkem se hraje se dvěma bubny, z nichž jeden obsahuje 50 míčků a ten druhý jen 10 míčků. Pro výhru je nutné uhodnout 7 čísel, tedy 5 z velkého bubnu a 2 z toho malého. Vyhrává se i při uhodnutí nějaké z 11 dalších výherních kombinací, ale jedná se už o menší částky.

Není dáno, jaká čísla se musí vsázet, to už je na uživateli samotném, jaká čísla si zvolí. Pokud má někdo problémy se zvolením čísel, tak může využít pro jejich hádání generátor čísel, který usnadní výběr.

EuroJackpot může vsázet každý, kdo splňuje patřičné požadavky, jednám z nich je minimální věk 18 let. Podle legislativy to může být v jiných zemích až po dosažení věku 21 let. Pokud někdo vyhraje, tak může o výhru žádat jenom v zemi, kde tiket podal. Vždy vyhrává jen jeden člověk na jeden tiket. Na jeden tiket nemůže vsázet více lidí. Důležité je si pamatovat, kdy se vsází, je to vždy v pátek v 9 hodin večer, podle greenwichského hlavního času v Helsinkách. Není možné si lístky kupovat během losování, nejpozději je to půlhodiny před ním. Pokud by došlo ke sporům, tak je dobré pamatovat na to, že výhercem se stává vlastník lístku a nikoliv osoba, která jej zakoupila. Pokud se nechcete s nikým hádat, tak je nejjednodušší si vsadit zkrátka online.

Jak vsadit

Vsázení je velmi prosté, lze ho učinit prostřednictvím papírových tiketů, ale i online. Online je to nejsnadnější, lze tak učinit u poskytovatele Lottoland.com. Standardní papírové vsázení má asi největší kouzlo, lístky se zakupují jednoduše u každého licencovaného prodejce. Online sázení má tu výhodu, že se nemusíte bát o ztrátu lístku. Pokud se vám podaří vyhrát. Musíte stihnou vyzvednutí výhry do 180 dní, jinak vám výra propadne. Co více dodat, než hodně štěstí, pokud se právě chystáte vsadit a zařadit se mezi potencionální výherce.

Poslední výsledky